نحوه پرداخت

گروه چُرت کالا برای پرداخت راحت و امن خرید شما اقدام به راه اندازی ۲ نوع روش پرداخت نموده است .

روش اول:

این مجموعه برای پرداخت امن و راحت درگاه پرداخت الکترونیک پاسارگاد را راه اندازی نموده است که از لحاظ امنیت یکی از امن ترین طریق پرداخت های کشور است و به آدرس فوق میباشد
https://pep.shaparak.ir/

نکته قابل توجه

لازم به ذکر است برای اینکه در دام کلاهبرداران اینترنتی گرفتار نشوید حتما هنگام پرداخت های اینترنتی به آدرس سایت پذیرنده دقت کنید به طور مثال حتی داشتن یک نقطه کمتر یا بیشتر در این آدرس باعث میشه که حساب شما توسط کلاهبرداران خالی شود
روش دوم
اقدام بعدی مجموعه چُرت کالا پرداخت درب منزل میباشد که بیشتر برای آن دسته از افراد و مشتریان عزیز تعبیه شده که هنوز اعتماد کاملی به خرید های اینترنتی ندارند تا با خیالی آسوده خرید خود را به بهترین شکل از چُرت کالا انجام دهند.
در ذیل شرایط پرداخت درب منزل ذکر شده است.

شرایط پرداخت درب منزل :

توجه داشته باشید که پرداخت درب منزل فقط شامل شهر تهران می شود و متاسفانه در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل برای شهرستان ها وجود ندارد.
برای ثبت سفارش و انتخاب گزینه پرداخت درب منزل واریز ۳۰% مبلغ فاکتور به عنوان بیعانه به شماره حسابی که صرفا از طریق کارشناسان چُرت کالا اعلام میشود الزامی می باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی ما واریز کنید.
خواهشمندیم حتما شماره تراکنش خود را بعنوان کد ارجاع پرداخت از طریق شماره های واتس اپ یا تلفن های شرکت به ما اعلام کنید.
پس از ثبت سفارش همکاران ما جهت راهنمایی و ارسال کالا با شما تماس خواهند گرفت.
توجه داشته باشید زمانی ثبت سفارش شما انجام میشود که ۳۰% وجه به حساب ما واریز شود در غیر این صورت فروشگاه ما هیچ مسئولیتی در قبال ثبت سفارش مشتری بر عهده ندارد و محصولی هم ارسال نخواهد شد.
برای ثبت سفارش و پرداخت درب منزل پرداخت و انتقال کارت به کارت ۳۰% مبلغ خرید الزامی می باشد.